Naturalne posadzki WOLPLAN

tworzą bezpieczne środowisko

Naturalne posadzki anhydrytowe do szkół i przedszkoli

Wylewki anhydrytowe wolplanNasza firma od początku obrała sobie na cel produkcję materiałów do wykonywania wylewek anhydrytowych wyłącznie z naturalnych składników. Po czasie udało nam się stworzyć posadzkę anhydrytową, która spełniła nasze oczekiwania. Efekty naszej pracy potwierdził Niemiecki instytut chemii budowlanej, który nadał nam certyfikat EMICODE.

Ważne jest aby nasze dzieci nie były narażone na szkodliwe działanie materiałów budowlanych używanych do wykończenia wnętrz szkół i przedszkoli. Dlatego z czystym sumieniem oferujemy Państwu nasz produkt, którym jest naturalna wylewka anhydrytowa. Z uwagi na wysoce rozwiniętą strukturę przemysłową mamy możliwości do realizowania dużych projektów.

Nasze Posadzki anhydrytowe idealnie nadają się do zastosowania na ogrzewanie podłogowe, i nie tylko. Nasze wylewki są wykonywane w systemie bezprogowym, co w znaczny sposób ułatwia poruszanie się. Jest ważny aspekt zwłaszcza dla najmłodszych.

Wiadomo, że pod każdą posadzką potrzebny jest podkład podłogowy. I w tym przypadku można na nas liczyć. Jesteśmy pionierem w tworzeniu i rozwijaniu nowych technologi w dziedzinie podkładów podłogowych.

Od niedawna wprowadziliśmy na rynek lekką, samorozlewną masę podkładową na bazie styropianu, o nazwie Styrobeton. Zastosowanie tego rodzaju podkładu podłogowego w znacznym stopniu ogranicza koszty i skraca czas realizacji warstwy wyrównawczej. Styrobeton nie tylko wyrównuje powierzchnię ale, także ociepla oraz izoluje posadzkę. Produkt ten może być stosowany bezpośrednio pod ogrzewanie podłogowe.

Polecamy Pakiet Podłogowy

Z uwagi na to, żę dwa nasze flagowe produkty idą w parze. Postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługę „Pakiet Podłogowy”. Wiąże się to z wykonaniem podkładu podłogowego ze styrobetonu, oraz warstwy wierzchniej posadzki, którą jest wylewka anhydrytowa.

W przypadku skorzystania z „Pakietu Podłogowego” zyskują Państwo kompleksową realizację oraz gwarancję od jednego wykonawcy. Ze względu na połączenie tych dwóch produktów udało na się obniżyć cenę i skrócić czas realizacji całej usługi.

Przy zamówieniu Pakietu Podłogowego otrzymują Państwo wachlarz korzyści w postaci atrakcyjnej ceny, krótkiej realizacji, oraz kompleksowej gwarancji na całą usługę od jednego wykonawcy.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Podkłady Styrobetonowe

Ekologiczne podkłady styrobetonowe

Styrobeton jest to ekologiczny podkład podłogowy, produkowany z materiałów pozyskiwanych w sposób ekologiczny.

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Naturalne posadzki anhydrytowe

Certyficat EMICODE

Naturale posadzki anhydrytowe idealnie nadające się do przedszkoli i szkół. Jako jedyne w Polsce opatrzone certyfikatem instytutu GEV

 

Potrzebujesz doradztwa?

Skontaktuj się z naszym ekspertem - 76 711 14 16