Ogromne możliwości to wielka odpowiedzialność

posadzki dla deweloperów

Posadzki anhydrytowe dla deweloperów

Wylewki anhydrytowe wolplanZ uwagi na ogromne możliwości przerobowem, oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie posadzek anhydrytowych. Jesteśmy idealnym partnerem dla deweloperów. Zajmujących się budową powierzchni mieszkaniowych, oraz biurowych. Posiadamy największy park mobilnych wytwórni posadzkowych w Polsce. Są one w stanie wytworzyć ponad 1000 m² gotowej posadzki dziennie. Kolejnym atutem, który może spodobać się nabywcom mieszkań lub powierzchni biurowych jest to, że nasze wylewki anhydrytowe są produkowane z naturalnych składników. Nasze wylewki otrzymały certyfikat EMICODE. Co Potwierdza ich bezpieczeństwo dla użytkownika.

Dlatego właśnie, że nasza struktura przemysłowa jest tak wysoce rozwinięta. Mieliśmy okazję współpracować ze środowiskiem deweloperskim przy realizacjach w całej Polsce. Braliśmy udział przy projektach we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Legnicy, Łodzi oraz w wielu innych miastach w całej Polsce.

Kolejnym doskonałym rozwiązaniem, które mamy do zaoferowanie deweloperom jest rewelacyjna technika nowoczesnych płynnych mas podkładowych typu styroneton, która w ogromny sposób skraca czas realizacji podłogi. Styrobeton idealnie nadaje się jako podbudowa pod ogrzewanie podłogowe. Mając na uwadze powyższe informacje nasuwa nam się jeden wniosek. Pakiet podłogowy, idealny produkt świetnie nadający się dla rozwiązań deweloperskich, ze względu na konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji. Istotnym jest, że przy kompleksowej realizacji świadczymy gwarancję na posadzkę wraz z podbudową.

Możemy się poszczycić tym, że braliśmy udział w inwestycjach takich jak: Sky Tower we Wrocławiu, Neo Park w Warszawie, Poczta Polska w Gliwicach, oraz w wielu innych prestiżowych projektach w całej Polsce.

Z naszego doświadczenia korzystało już wielu deweloperów w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Lekki podkład podłogowy

Maszynowy podkład podłogowy który termoizoluje, wygłusza i ociepla. Idealny pod ogrzewanie podłogowe

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Posadzki anhydrytowe

Super przewodne

Naturalne posadzki anhydrytowe, idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe. Wyróżnione przez Niemiecki instytut chemii budowlanej GEV