Pakiet podłogowy

oszczędzamy twój czas i pieniądze

Posadzki anhydrytowe dla domów jednorodzinnych

Wylewki anhydrytowe wolplanOd początku istnienia naszej firmy skupiliśmy się na wylewkach które będą nadawały się do domów jednorodzinnych.  Naszym celem było stworzenie posadzki bezpiecznej dla użytkownika. Wylewki WOLPLAN do budownictwa jednorodzinnego bazują na spoiwie jakim jest anhydryt pochodzenia naturalnego.  Nasze wylewki są pozbawione substancji szkodliwych dla zdrowia. Zwróciliśmy się o przebadanie naszych posadzek do niezależnego centrum certyfikującego w Niemczech. Gdzie potwierdzono, że nasze wylewki pozbawione substancji rakotwórczych, mutagennych i działających szkodliwie na rozrodczość. Dlatego  przyznano nam prestiżowy certyfikat EMICODE EC1 PLUS.

Jesteśmy Liderem na rynku pod względem posadzek na ogrzewanie podłogowe. Zostały one stworzone dla Klientów dbających o zastosowanie do budowy swojego domu produktów ekologicznych i energooszczędnych.

Wysoka przewodność cieplna powoduje, iż w cztero krotnie krótszym czasie uzyskiwana jest żądana temperatura w pomieszczeniu. W stosunku, gdyby zastosowano np. tradycyjne wylewki cementowe półsuche. Skutkuje to oszczędnością w kosztach za energię grzewczą.

Ze względu na niską akumulacyjność naszych posadzek możliwe jest efektywne korzystanie z nowoczesnych systemów sterowania ciepłem. Którymi są pompy ciepła, czyli programów okresowego obniżania temperatury pomieszczeń – nocą lub w czasie nieobecności domowników – i szybki powrót do temperatury komfortowej. Dlatego też zastosowanie posadzek Wolplan powoduje znaczącą redukcję kosztów ogrzewania podłogowego. Ponadto wśród naszych wylewek są podkłady szybkoschnące, pozwalające na redukcję czasu i kosztów budowy.

Od niedawna wprowadziliśmy na rynek rewelacyjny produkt o nazwie styrobeton. Jest to ekologiczny podkład stosowany pod ogrzewanie podłogowe. Lekka wylewka maszynowa na bazie cementu i styropianu stosowana w zastępstwie podkładów styropianowych. Rewelacyjny produkt wchodzący w skład pakietu podłogowego.

Polecamy Państwu skorzystanie z kompleksowej usługi jaką jest Pakiet Podłogowy. Przy zastosowaniu kompleksowym oszczędzamy czas i pieniądze, oraz zyskujemy gwarancję od jednego wykonawcy.

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Posadzki anhydrytowe

Naturalne posadzki anhydrytowe

Certyfikowane przez Niemiecki instytut chemii budowlanej. Wysoka jakość gwarancja terminów

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Lekkie podkłady Styrobeton

Maszynowe podkłady podłogowe

idealne na ogrzewanie podłogowe. Lekkie wylewki pod podłogówkę. Termoizolacyjne maszynowe podkłady podłogowe.