Wylewki anhydrytowe i styrobeton - Świętokrzyskie

naturalne i ekologiczne posadzki

Posadzki i wylewki anhydrytowe Kielce

Posadzki wykonane z cementu nie cieszą się już taką popularnością, jak dawniej. To efekt rozpowszechnienia się nowocześniejszych rozwiązań. Wylewki anhydrytowe są coraz częstszym widokiem w polskim budownictwie – wszystko dzięki ich nieprzeciętnym właściwościom. Najlepsze posadzki powstają właśnie przy użyciu tego materiału.

Korzyści z zastosowania wylewki anhydrytowej

Co przede wszystkim wyróżnia anhydryt na tle alternatywnych sposobów tworzenia posadzek? W dużej mierze jest to wyjątkowa wytrzymałość, długa żywotność oraz szybkość wykonania. Wylewka anhydrytowa jest gotowa do użytkowania po zaledwie 48 godzinach. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Oprócz tego materiał cechuje się:
– niewielką grubością,
– elastycznością,
– homogeniczną mieszanki,
– mało porowatą powierzchnią,
– odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Posadzki anhydrytowe nadają powierzchniom wysoki komfort użytkowania, a przy okazji polepszają sposób ogrzewania pomieszczeń. Jest to możliwe dzięki podwyższonej przenikalności cieplnej materiału. Kielce to miasto, w którym nabiera to szczególnego znaczenia, ze względu na chłodniejszy klimat.

Posadzka anhydrytowa CA oraz GENEO

Proponujemy aż dwa rodzaje wylewek. Pierwsza z nich – CA – daje dość szorstką powierzchnię, która wymaga obróbki papierem ściernym. Tego typu posadzki anhydrytowe sprawdzają się najlepiej z płytkami oraz panelami podłogowymi. Można je zastosować również z wielowarstwowymi deskami, parkietami czy żywicami.
Drugi produkt, czyli szybkoschnące wylewki anhydrytowe GENEO potrzebują tylko 8 godzin, aby z nich skorzystać. Nie wymagają też żadnej dodatkowej obróbki, co maksymalnie skraca czas oczekiwania. Wylewka anhydrytowa GENEO jest najlepszym wyborem przy montażu desek, płytek, paneli winylowych oraz wykładzin dywanowych.

Podkład i izolacja styrobetonem

Nasza oferta obejmuje także profesjonalną termoizolację. Można wykorzystać ją w budownictwie jednorodzinnym, przy renowacji stropów, adaptacjach poddaszy oraz wielu innych miejscach. Wylewka styropianowa jest odporna na wilgoć, a także – do pewnego stopnia – na ogień. W zależności od rodzaju może być niepalna lub niełatwopalna. Poza tym styrobeton chroni przed rozwojem pleśni i szkodnikami.
Masa styropianowa to nie tylko pomysł na izolację cieplną. To również sposób na zapewnienie dźwiękoszczelności, co wynika bezpośrednio z jej właściwości samorozlewnych.

Koszt wylewki styropianowej oraz anhydrytowej

Dbamy o konkurencyjność naszej oferty pod każdym względem. W związku z tym cena wykonania posadzki ustalamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy takie czynniki, jak grubość posadzki i jej powierzchnia, a także zaplanowane ogrzewanie podłogowe. Województwo świętokrzyskie jest regionem, w którym szczególne znaczenie ma wycena dostosowana do potrzeb klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom w tym zakresie.
Z przyjemnością pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Wystarczy skontaktować się z nami w tym celu drogą telefoniczną lub mailową. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania związane z posadzkami anhydrytowymi czy styrobetonem.  lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

  Styrobeton

  Podkład i termoizolacja

  Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

  naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

  Wylewki anhydrytowe

  Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

  Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.