Posadzki i wylewki anhydrytowe Legionowo

Nowoczesne rozwiązania w procesie wykończenia wnętrz przynoszą spektakularne rezultaty, bijąc na głowę poprzednie technologie. Wylewki anhydrytowe stanowią tu najlepszy przykład. Mieszkańcom Legionowa proponujemy wykonanie doskonałych posadzek anhydrytowych, które swoimi parametrami przekraczają najśmielsze oczekiwania. Wylewki anhydrytowe nie tylko gwarantują doskonałą jakość, ale pozwalają ograniczać koszty prac wykończeniowych. Oferta naszej firmy w całości opiera się na tej technologii. Posiadając ogromne doświadczenie i specjalizując się w jednej technologii, zapewniamy miastu Legionowo najlepsze posadzki anhydrytowe, wpisujące się w potrzeby i wymagania każdego klienta.

Wylewki anhydrytowe – najlepszy wybór dla mieszkańców Legionowa

Posadzki anhydrytowe mają właściwości samopoziomujące, a szybkość wysychania jest zdecydowanie wyższa od tradycyjnych rozwiązań cementowych. Wylewka anhydrytowa może być używana już po 48 godzinach od wylania na każdy rodzaj powierzchni. Dzięki niskiej porowatości i zwartej strukturze, dostarcza niezrównanych parametrów pod względem przewodnictwa cieplnego. Dlatego posadzka anhydrytowa wykorzystywana jest najchętniej przez inwestorów montujących system ogrzewania podłogowego. Technologia anhydrytowa znacznie poprawia parametry grzewcze, czyniąc cały system bardziej wydajnym i oszczędnym. Bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne ma swoje źródło w samej specyfikacji materiału, nie wymagając dodatkowego zbrojenia.
Nasza oferta obejmuje wylewki w dwóch typach: CA i GENEO. Klienci otrzymują możliwość selekcji zgodnie z własnymi potrzebami. Wylewki CA mają szorstką powierzchnię, dlatego nadają się przede wszystkim do paneli i płytek podłogowych. Z kolei wylewki GENEO odznaczają się naturalnie gładką powierzchnią, bez potrzeby szlifowania. Wylewka GENEO to pionier pod względem szybkości schnięcia – można po niej chodzić już po 8 godzinach od wylania. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z parkietem, płytkami, panelami winylowymi oraz wykładziną dywanową.

Masa styropianowa – właściwości i zastosowanie

Masa styropianowa stanowi nowatorski pomysł wylewki na strop, wyróżniający się lekką wagą i świetną wytrzymałością. Doskonała izolacja termiczna i akustyczna, w połączeniu z ochroną przeciwpożarową, czynią z masy styropianowej (znanej także jako styrobeton), świetną podstawę na stropy. Oferowana przez nas wylewka styropianowa jest całkowicie odporna na pleśń i wilgoć. Nie ulega pęcznieniu pod wpływem wody, dlatego nawet zalanie mieszkania nie spowoduje uszkodzenia posadzki.
Nasza oferta na posadzki anhydrytowe i styrobeton w Legionowie zyskuje doskonałe opinie wśród klientów, którzy zdecydowali się odejść od przestarzałych rozwiązań na rzecz nowej, sprawdzonej w praktyce technologii. Nasze doświadczenie pokazuje, że dla wylewek anhydrytowych i masy styropianowej nie ma lepszej alternatywy. Doskonałe parametry technologiczne połączone z oszczędnościami na etapie montażu i użytkowania powodują, że można je rekomendować dla każdej nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, w celu ustalenia warunków wykonania wylewki anhydrytowej. Cena jest u nas zawsze atrakcyjna, idąca w parze z perfekcyjną jakość montażu oraz terminowością zakończenia projektu. Dla mieszkańców Legionowa jesteśmy wiarygodnym partnerem, gwarantującym rozwiązanie, które posłuży na wiele lat.