Posadzki anhydrytowe Łódzkie

Naturalne posadzki anhydrytowe i lekki styrobeton w Łodzi

Posadzki i wylewki anhydrytowe Łódź

Certyfikowane posadzki anhydrytowe – Łódź i okolice

Jesteśmy specjalistami z zakresu wylewek anhydrytowych. Od ponad 10 lat wykonujemy posadzki anhydrytowe w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego. Nasze posadzki wyróżniają się wysoką twardością, homogenicznością, niską porowatością oraz długą żywotnością. Są wytrzymałe na uszkodzenia, a przy tym lekkie, co sprawia, że nie ma potrzeby wylewania grubej warstwy posadzki. Wylewki anhydrytowe nie wymagają żadnego zbrojenia. Ich atutem jest również bezpieczeństwo pożarowe oraz brak zanieczyszczeń przemysłowych w anhydrycie. Nadają się one do użytkowania już po zaledwie 48 godzinach od wykonania.
Posadzka anhydrytowa charakteryzuje się ponadto podwyższoną przenikalnością cieplną, co wynika z naturalnych właściwości materiału. To sprawia, że idealnie współgra z ogrzewaniem podłogowym, zapewniając znacznie lepsze ogrzewanie pomieszczeń w porównaniu do klasycznych rodzajów wylewek. Nasze niskoemisyjne, innowacyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione międzynarodowym certyfikatem EMICODE Plus, nadanym przez instytut GEV. Wszystkie te zalety sprawiają, że wylewka anhydrytowa to niezawodne, solidne i trwałe rozwiązanie, zachowujące swe wyjątkowe właściwości na lata.

Niezawodna masa styropianowa – łódzkie

Regularnie uzupełniamy ofertę, aby móc zaproponować klientom z Łodzi i województwa łódzkiego najnowocześniejsze rozwiązania systemowe. Dlatego też wprowadziliśmy do naszych usług Styrobeton WOLPLAN ST, czyli lekkie samorozlewne masy termoizolacyjne używane w zastępstwie styropianu. Dzięki temu materiałowi możemy zaproponować klientom kompleksowe wykonanie posadzki wraz z termoizolacją.
Nasza oferta obejmuje profesjonalne wykonanie wylewek styropianowych o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Stosujemy je do renowacji stropów drewnianych i innego rodzaju, w tym do wyrównywania stropów pod instalację ogrzewania podłogowego, bez konieczności rozkładania styropianu. Wylewki styrobetonowe sprawdzają się znakomicie w budownictwie jednorodzinnym, ale świetnie nadają się także do renowacji stropów w kamienicach oraz prac przy adaptacjach poddaszy.
Dzięki właściwościom samorozlewnym wylewka styropianowa idealnie uzupełnia wszelkie szczeliny, których nie da się precyzyjnie wypełnić zwyczajnym podkładem styropianowym. To ekologiczny materiał, do którego produkcji wykorzystywany jest granulat pozyskiwany w procesie przetwórstwa podkładów styropianowych.

Cena profesjonalnych wylewek w Łodzi

Zapewniamy konkurencyjne ceny wylewek anhydrytowych i styropianowych. Finalny koszt realizacji usługi zależy od kilku czynników, m.in. grubości i powierzchni posadzki oraz ewentualnego montażu ogrzewania podłogowego. Przed realizacją zlecenia przedstawiamy klientowi szczegółową wycenę usługi. Służymy też doradztwem dotyczącym wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się nowymi posadzkami w krótkim czasie od złożenia zamówienia.  lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

  Styrobeton

  Podkład i termoizolacja

  Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

  naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

  Wylewki anhydrytowe

  Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

  Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.