Wylewki anhydrytowe i styrobeton - Lubelskie

Najlepsze do ogrzewań podłogowych

Posadzki i wylewki anhydrytowe Lublin

Profesjonalne wylewki anhydrytowe – Lublin i woj. lubelskie

Nasza firma od ponad 10 lat wykonuje profesjonalne posadzki anhydrytowe w mieście Lublin oraz całym województwie lubelskim. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie, dlatego możemy zagwarantować najwyższy profesjonalizm i staranność realizowanych usług. Niskoemisyjne anhydrytowe wylewki WOLPLAN jako jedyne w Polsce posiadają międzynarodowy certyfikat EMICODE Plus nadany przez instytut GEV, poświadczający ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.
Każda wykonywana przez naszych ekspertów posadzka anhydrytowa cechuje się znakomitą solidnością i twardością. Tworzy homogeniczną, trwałą powierzchnię o niskiej porowatości. Jest bardzo lekka, a przy tym wytrzymała na uszkodzenia mechaniczna. Nie wymaga zbrojenia i nakładania grubej warstwy posadzki. Wyróżnia się też bardzo krótkim czasem realizacji – w zależności od rodzaju nadaje się do użytkowania już po maksymalnie 48 godzinach od wylania.
Realizujemy wylewki anhydrytowe na ogrzewaniu podłogowym. Materiał wyróżnia się bardzo dobrą przenikalnością cieplną, dzięki czemu zapewnia o wiele lepsze ogrzewanie pomieszczeń niż klasyczne rodzaje posadzek. Do zalet tego systemu można zaliczyć również brak zanieczyszczeń przemysłowych w anhydrycie oraz bezpieczeństwo pożarowe. Wszystkie wylewki spełniają standardy określone w normie PN-EN13813.
Liczne atuty sprawiają, że wylewka anhydrytowa to polecane rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnych, trwałych posadzek o długotrwałej żywotności.

Posadzki anhydrytowe GENEO i CA w Lublinie

Wykonujemy dwa rodzaje wylewek anhydrytowych w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego: posadzki GENEO i CA. Pierwszy rodzaj bazuje na naturalnym surowcu. Charakteryzuje się bardzo gładką powierzchnią, która tworzy się niemal samoistnie, co sprawia, że wylewka ta nie potrzebuje szlifowania. Nadaje się doskonale pod panele winylowe, płytki, parkiet, wykładzinę dywanową i deski. Atutem wylewki GENEO jest wyjątkowo krótki czas wysychania, wynoszący nawet 8 godzin.

Posadzka CA cechuje się natomiast szorstką powierzchnią i właściwościami samopoziomującymi, co ułatwia proces powstawania równego podłoża. Wylewka ta sprawdza się znakomicie pod parkiety, deski wielowarstwowe, płytki podłogowe, panele, a nawet żywice.

Innowacyjna masa styropianowa

Nasza oferta obejmuje także profesjonalne wykonawstwo lekkich samorozlewnych mas termoizolacyjnych, czyli Styrobetonu WOLPLAN ST. Materiał ten jest używany w zastępstwie styropianu, co pozwala na montaż posadzki wraz z termoizolacją.
Styrobeton charakteryzuje się znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi. Nadaje się do renowacji stropów z drewna oraz innych surowców, w tym przede wszystkim do wyrównywania stropów pod instalację ogrzewania podłogowego, bez konieczności rozkładania styropianu. Wylewka styropianowa precyzyjnie uzupełnia dowolne szczeliny, które trudno dokładnie wypełnić klasycznym podkładem ze styropianu.
Atutem tego systemu jest również cena. Zapewniamy bardzo konkurencyjne koszty realizacji usług, a także terminowe i staranne wykonanie każdego zlecenia.  lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

  Styrobeton

  Podkład i termoizolacja

  Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

  naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

  Wylewki anhydrytowe

  Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

  Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.