Posadzki i wylewki anhydrytowe Płock

Kompleksowe posadzki anhydrytowe Płock

Nasza firma od ponad dekady z sukcesem wykonuje profesjonalne wylewki anhydrytowe w Płocku i okolicznych miejscowościach. Jako doświadczeni specjaliści możemy zapewnić najwyższą jakość i staranność realizowanych prac. Do naszych atutów należy też konkurencyjna cena i terminowa realizacja usług, a także możliwość fachowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego systemu.
Każda wykonywana przez nas niskoemisyjna posadzka anhydrytowa WOLPLAN powstała na bazie naturalnych składników, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna. Jako jedyna wylewka w Polsce ma międzynarodowy certyfikat EMICODE wydany przez instytut GEV i została zaliczona do elitarnej grupy materiałów zdrowego budownictwa.
Nasza oferta obejmuje wylewki anhydrytowe dopasowane do dowolnego rodzaju okładziny wierzchniej. Dostępne posadzki dzielą się na dwie podstawowe grupy: wymagające i niewymagające szlifowania.

Wytrzymałe posadzki anhydrytowe GENEO

Zajmujemy się wykonywaniem posadzek anhydrytowych GENEO w Płocku. Materiał ten bazuje na naturalnym anhydrycie, występującym w przyrodzie jako skała. Posadzki spełniają normę PN-EN 13813 i występują w kilku klasach wytrzymałości, co sprawia, że możemy je z powodzeniem montować w budynkach mieszkalnych, jak również przemysłowych czy użyteczności publicznej.
Wylewki GENEO nie wymagają szlifowania. Świetnie nadają się pod ogrzewanie podłogowe. Wyróżniają się krótkim czasem wysychania – po zaledwie 8 godzinach można po nich chodzić i wykonywać drobne prace wykończeniowe. Sprawdzają się pod deski, parkiet, wykładzinę dywanową, płytki, panele winylowe bądź żywice.

Profesjonalna wylewka anhydrytowa CA w Płocku

Proponujemy ponadto anhydrytowe posadzki CA, które wymagają obróbki powierzchniowej, czyli czyszczenia powierzchni za pomocą papieru ściernego. Efektem szlifowania jest uzyskanie delikatnie szorstkiej powierzchni, która sprawdza się idealnie pod deski wielowarstwowe, parkiety, płytki podłogowe, a także panele podłogowe oraz żywice. Wylewka ma właściwości samopoziomujące i samorozlewne, co sprawia, że łatwo wnika w najmniejsze szczeliny i tworzy gładką powierzchnię.
Posadzki CA charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami przewodzenia ciepła, dzięki czemu nadają się pod ogrzewanie podłogowe. Już w ciągu kilku minut zapewniają optymalnie ciepłą podłogę. Występują w różnych klasach wytrzymałości. Są zgodne z normą PN-EN 13813.

Innowacyjna wylewka styropianowa

W zakres naszych usług w Płocku wchodzi również kompleksowe wykonawstwo samorozlewnych mas termoizolacyjnych. Styrobeton WOLPLAN ST to innowacyjna, lekka masa wykorzystywana jako alternatywa dla styropianu, co pozwala na łatwy montaż wylewki z termoizolacją.
Masa styropianowa znajduje zastosowanie na stropach o niskiej nośności. Sprawdza się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w remontowanych kamienicach czy adaptacjach poddaszy. Nadaje się doskonale do wyrównania surowego podłoża (np. chudziaka), na którym znajdują się instalacje hydrauliczne i elektryczne. Znakomicie wypełnia wszelkie szczeliny dzięki właściwościom samorozlewnym.