Posadzki i wylewki anhydrytowe Pruszków

Wylewki anhydrytowe dla Pruszkowa

Wylewki anhydrytowe mają płynną, samopoziomującą konsystencję, co czyni je godną uwagi alternatywą dla tradycyjnych wylewek cementowych. Szybkość aplikacji i doskonałe parametry jakościowe sprawiają, że swoje działania skoncentrowaliśmy właśnie na tej nowoczesnej technologii. Oferujemy klientom z Pruszkowa najlepsze posadzki anhydrytowe, dające nie tylko wytrzymałość na uszkodzenia, lecz także bezpieczeństwo i brak zanieczyszczeń przemysłowych.

Posadzki anhydrytowe – zalety tego rozwiązania

Wylewki anhydrytowe pokonują tradycyjne rozwiązania cementowe niemal w każdej kwestii. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj szybkość aplikacji. Przyspieszenie prac wykończeniowych generuje znaczne oszczędności, a możliwość wylewania ręcznego lub maszynowego daje dużą elastyczność i możliwość dopasowania do wymogów danego wnętrza.
Posadzki anhydrytowe bardzo dobrze przewodzą ciepło, więc doskonale posłużą jako pokrycie na instalację ogrzewania podłogowego. Zwarta struktura i niska porowatość (nieprzekraczająca 8%), jakimi cechuje się wylewka anhydrytowa, dodatkowo wzmacniają właściwości przewodnictwa cieplnego i równomiernego ogrzewania pomieszczenia. Posadzka anhydrytowa nie wymaga zbrojenia, gdyż ta technologia nie powoduje skurczu materiału podczas procesu twardnienia. Coraz większa liczba mieszkańców miasta Pruszków docenia tę innowacyjną metodę.
Nasza firma Wolplan zdobywa wiele rekomendacji od zadowolonych użytkowników, co świadczy nie tylko o rzetelności i staranności wykonania, ale także świetnych parametrach samej wylewki. Posadzki anhydrytowe gwarantują niezrównaną jakość i długą żywotność. W połączeniu ze znacznym zwiększeniem wydajności systemu ogrzewania podłogowego, za czym stoją realne oszczędności finansowe, stosowanie wylewek anhydrytowych wydaje się w dzisiejszych czasach jedynym słusznym wyborem. Relacja cena do jakości pozostaje tutaj na najwyższym możliwym poziomie.

Styrobeton

Nasza oferta zawiera także lekkie wylewki na strop, znane jako styrobeton. Ta nowoczesna technika pozwala wyrównywać stropy pod montaż instalacji ogrzewania podłogowego, mając doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dodatkowym atutem, jaki niesie ze sobą masa styropianowa, jest świetna izolacja akustyczna od innych pomieszczeń. Wylewka styropianowa to inaczej mieszkanka wody i tradycyjnego cementu, do którego dodawany jest granulat styropianowy.
Taka technika zapewnia dużo wyższą wytrzymałość, a także odporność na pleśń i wodę. Zastosowanie styrobetonu praktycznie eliminuje ryzyko uszkodzenia na skutek zalania, gdyż jest on odporny na wilgoć. W kontakcie z wodą nie zachodzi tu proces pęcznienia, a cała konstrukcja pozostaje nietknięta. Dzięki niewielkiej wadze wylewki styropianowej, nie występuje tu konieczność wzmacniania fundamentów budynku, co stanowi kolejny czynnik ograniczający koszty. Pruszków docenia innowacyjność, efektywność i finansową atrakcyjność proponowanych przez nas technologii. Zapewniamy klientom najlepsze warunki współpracy i wykonanie usługi na wysokim poziomie.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby przestawić inwestycję, która stanie się szyta na miarę potrzeb klientów z Pruszkowa. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, dając gwarancję zadowolenia na długie lata.