Naturalne Posadzki anhydrytowe na Podkarpaciu

Lekki i ekologiczny styrobeton jako podkład

Posadzki i wylewki anhydrytowe Rzeszów

Wybór właściwego materiału na podłogę ma ogromne znaczenie ze względu na komfort użytkowania oraz trwałość. Trudno więc dziwić się, że inwestorzy przykładają do tego dużą uwagę. Ostatnio można zaobserwować szczególne zainteresowanie innowacyjnymi produktami o właściwościach szybkoschnących. Wylewki anhydrytowe spełniają wymagania nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Właśnie z tego powodu stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Rodzaje profesjonalnych wylewek anhydrytowych

Nasza oferta bazuje na dwóch rodzajach wylewek. Oba powstają zgodnie ze standardami określanymi przez PN-EN13813. W związku z tym wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością.
Posadzki anhydrytowe CA stosowane są głównie przy montażu paneli podłogowych oraz płytek, a także parkietów czy wielowarstwowych desek. Wynika to z możliwości uzyskania szorstkiej powierzchni. Wylewka anhydrytowa CA cechuje się też samopoziomowaniem, co znacznie ułatwia układanie paneli.
Wylewki anhydrytowe GENEO nadają się zwłaszcza do klejenia desek, parkietów, paneli i wykładzin. Jest to związane z ich gładką powierzchnią, która nie wymaga dodatkowej obróbki. Posadzka anhydrytowa GENEO można też nazwać ekspresową. Już po 8 godzinach po wylewce nie ma przeciwskazań, by po niej chodzić. Wybór pomiędzy nimi jest ściśle uzależniony od efektu, jaki chce się osiągnąć w danym miejscu. Województwo podkarpackie jest regionem, w którym ceni się dostęp do różnorodnych rozwiązań dających wymierne korzyści. Pierwszą zaletą, którą warto podkreślić, jest brak konieczności zbrojenia. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Poza tym posadzki anhydrytowe bez zanieczyszczeń przemysłowych mają przewagę w:
– twardości oraz wytrzymałości na uszkodzenia,
– bezpieczeństwie przeciwpożarowym,
– żywotności,
– porowatości,
– lekkości.

Zalety styrobetonu

Rzeszów to miasto, które ma dostęp także do profesjonalnej termoizolacji. W naszej ofercie można znaleźć bowiem lekkie podkłady nadające się do wykorzystania podczas adaptacji poddasza, renowacji stropu, tworzenia legarowych stropów drewnianych i innych.
Styrobeton Wolplan jest odporny na wilgoć, cechuje się niepalnością lub niełatwopalnością, a także ochroną przed pleśnią i szkodnikami. Poza nadaniem powierzchni doskonałej izolacji termicznej, masa styropianowa zapewnia też dźwiękoszczelność. To efekt właściwości samorozlewnych, które dokładnie wypełniają wszystkie szczeliny.

Indywidualna wycena wylewki styropianowej

Podczas obliczania kosztów usługi bierzemy pod uwagę kilka czynników. Mowa przede wszystkim o zaplanowanej grubości posadzki oraz powierzchni, jaką ma zajmować. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość instalacji ogrzewania podłogowego. Cena posadzki jest więc ustalana indywidualnie. Dzięki temu klienci mają gwarancję otrzymania oferty ściśle dostosowanej do potrzeb.
Więcej na temat posadzek anhydrytowych oraz współpracy z naszą firmą udzielimy podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Ponadto służymy fachowym doradztwem, które pomoże w wybraniu najkorzystniejszej inwestycji.  Styrobeton

  Styrobeton

  Podkład i termoizolacja

  Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

  wylewki anhydrytowe

  Wylewki anhydrytowe

  Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

  Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.