Wylewki i posadzki anhydrytowe Warszawa

wylewki anhydrytowe - styrobeton

Wykonujemy wylewki anhydrytowe w Warszawie

Posiadamy dwa zespoły na terenie całej Warszawy, które w zależności od lokalizacji realizują zlecenia po obu stronach Wisły. Jeden z naszych zespołów jest oddelegowany do realizacji w lokalizacjach: Legionowo, Marki, Józefów, Wołomin, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Jabłonna i nie tylko. Drugi zaś realizuje zlecenia na terenie: Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, oraz wszystkie realizacje po tej stronie Wisły.

Kilka słów o nas

Z uwagi na nasze doświadczenie jesteśmy pionierem w dziedzinie posadzek anhydrytowych, oraz wylewek styrobetonowych. Właśnie dla tego działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Mamy za sobą ponad piętnaście lat doświadczenia w dziedzinie posadzek anhydrytowych i wylewek styrobeton.

Szybka realizacja

Kompleksowa realizacja pakietu podłogowego gwarantuje szybki termin realizacji zlecenia. Zamawiając u jednego wykonawcy nie musisz się martwić o harmonogram prac, zrobimy to za ciebie.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.