Wylewki i posadzki anhydrytowe Warszawa

wylewki anhydrytowe - styrobeton

Wykonujemy wylewki anhydrytowe w Warszawie

Posiadamy dwa zespoły na terenie całej Warszawy, które w zależności od lokalizacji realizują zlecenia po obu stronach Wisły. Jeden z naszych zespołów jest oddelegowany do realizacji w lokalizacjach: Legionowo, Marki, Józefów, Wołomin, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Jabłonna i nie tylko. Drugi zaś realizuje zlecenia na terenie: Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, oraz wszystkie realizacje po tej stronie Wisły.

Kilka słów o nas

Z uwagi na nasze doświadczenie jesteśmy pionierem w dziedzinie posadzek anhydrytowych, oraz wylewek styrobetonowych. Właśnie dla tego działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Mamy za sobą ponad piętnaście lat doświadczenia w dziedzinie posadzek anhydrytowych i wylewek styrobeton.

Szybka realizacja

Kompleksowa realizacja pakietu podłogowego gwarantuje szybki termin realizacji zlecenia. Zamawiając u jednego wykonawcy nie musisz się martwić o harmonogram prac, zrobimy to za ciebie.

Dobre wylewki muszą być nowoczesne, dostosowane do budownictwa XXI wieku Cement półsuchy już dawno przestał być jedynym rozwiązaniem na rynku. Warto postawić na posadzki, które świetnie współgrają z nowoczesnymi technologiami. To gwarantuje satysfakcję oraz wygodne użytkowanie pomieszczeń.

Wytrzymałe posadzki anhydrytowe

Dostępne w naszej firmie produkty spełniają wszelkie wymagania, zwłaszcza określone w normie PN-EN13813. Wylewki anhydrytowe WOLPLAN cechują się:

  • brakiem toksycznych składników,
  • elastycznym sposobem stosowania,
  • odpornością na zniszczenie,
  • zmniejszonym ciężarem,
  • długim czasem bezproblemowej eksploatacji.

W grupie materiałów Premium posiadamy dwa rodzaje anhydrytu. Na ich bazie wytwarzamy jastrychy WOLPLAN to tzw. wylewki samopoziomujące i samorozlewne, co wpływa na prostotę użytkowania. Różnią się jednak między sobą pozostałymi właściwościami. Posadzki anhydrytowe CA mają nalot wapienny na powierzchni. Muszą więc zostać dodatkowo wyczyszczone papierem ściernym. Dzięki uszczorstkowionej powierzchni nadają się do klejenia desek wielowarstwowych, płyt podłogowych oraz parkietów. Warszawa to miasto, w którym to rozwiązanie cieszy się sporą popularnością.

Poza tym proponujemy posadzki anhydrytowe GENEO, które schną w rekordowym tempie (około 8h), umożliwiając szybsze przeprowadzenie prac wykończeniowych. Tego typu wylewki samopoziomujące przydają się zwłaszcza przy układaniu paneli winylowych, płytek czy wykładzin dywanowych.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.

Wylewki anhydrytowe do ogrzewania podłogowego

Województwo mazowieckie szczególnie upodobało sobie ogrzewanie podłogowe. Z jego pomocą można skutecznie ogrzewać dom, bez konieczności inwestycji w inne systemy grzewcze. Wylewki anhydrytowe sprawdzają się znakomicie przy technologii ogrzewania podłogowego. Wynika to z dobrego przewodnictwa cieplnego, który osiąga poziom 2,0 W/(m2K). Już po kilkudziesięciu minutach (maksymalnie do godziny) będą odczuwalne efekty. Trudno o szybszy sposób na rozprowadzenie ciepła po dużych pomieszczeniach. Co więcej: prędkość przewodzenia znacząco ogranicza wydatki na ogrzewanie mieszkania. Zainwestowanie w naszą wylewkę pozwala więc zaoszczędzić sporo pieniędzy przez cały okres jej użytkowania.

Anhydryt i styrobeton w dobrej cenie

Naturalny materiał nie jest wszystkim, co mamy do zaoferowania. Oprócz tego proponujemy styrobeton. Do jego zalet zaliczamy świetne właściwości termoizolacyjne i dźwiękoszczelne, niepalność lub niełatwopalność (w zależności od rodzaju), niewrażliwość na pleśnie oraz gryzonie, a także szybki sposób twardnienia. Dzięki temu styrobeton znajduje zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, remontach kamienic czy przy adaptacji poddaszy.

Wszystkie materiały wyróżniają się korzystnymi kosztami zakupu. Cena uzależniona jest m.in. od grubości posadzki, powierzchni liczonej w m² oraz dodatkowych czynników (takich jak montaż ogrzewania podłogowego). Z tego powodu postawiliśmy na indywidualną wycenę zlecenia. To uczciwy sposób rozliczenia, który doceniło już wielu naszych klientów.

Warszawa i jej okolice mogą skorzystać z naszego profesjonalnego doradztwa oraz usług. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby otrzymać odpowiedzi na każde pytanie. Serdecznie do tego zapraszamy.