posadzki-do-przedszkoli-szkół
posadzki przedszkole

Wylewki do przedszkoli i szkół

Anhydryt - Styrobeton - Cement

Naturalne wylewki anhydrytowe do przedszkoli i szkół

Wylewki anhydrytowe wolplanNasza firma od początku obrała sobie na cel produkcję materiałów do wykonywania wylewek anhydrytowych wyłącznie z naturalnych składników. Po czasie udało nam się stworzyć posadzkę anhydrytową, która spełniła nasze oczekiwania. Efekty naszej pracy potwierdził Niemiecki instytut chemii budowlanej, który nadał nam certyfikat EMICODE.

Ważne jest aby nasze dzieci nie były narażone na szkodliwe działanie materiałów budowlanych używanych do wykończenia wnętrz szkół i przedszkoli. Dlatego z czystym sumieniem oferujemy Państwu nasz produkt, którym jest naturalna wylewka anhydrytowa. Z uwagi na wysoce rozwiniętą strukturę przemysłową mamy możliwości do realizowania dużych projektów.

Nasze wylewki anhydrytowe idealnie nadają się do zastosowania na ogrzewanie podłogowe, i nie tylko. Wylewki WOLPLAN są wykonywane w systemie bezprogowym, co w znaczny sposób ułatwia poruszanie się. Jest to ważny aspekt zwłaszcza dla najmłodszych.

Wiadomo, że pod każdą posadzką potrzebny jest podkład podłogowy. I w tym przypadku można na nas liczyć. Jesteśmy pionierem w tworzeniu i rozwijaniu nowych technologi w dziedzinie podkładów podłogowych.

Od niedawna wprowadziliśmy na rynek lekką, samorozlewną masę podkładową na bazie styropianu, o nazwie Styrobeton. Zastosowanie tego rodzaju podkładu podłogowego w znacznym stopniu ogranicza koszty i skraca czas realizacji warstwy wyrównawczej. Styrobeton nie tylko wyrównuje powierzchnię ale, także ociepla oraz izoluje posadzkę. Produkt ten może być stosowany bezpośrednio pod ogrzewanie podłogowe.

Polecamy Pakiet Podłogowy

Z uwagi na to, żę dwa nasze flagowe produkty idą w parze. Postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługę „Pakiet Podłogowy”. Wiąże się to z wykonaniem podkładu podłogowego ze styrobetonu, oraz warstwy wierzchniej posadzki, którą jest wylewka anhydrytowa.

W przypadku skorzystania z „Pakietu Podłogowego” zyskują Państwo kompleksową realizację oraz gwarancję od jednego wykonawcy. Ze względu na połączenie tych dwóch produktów udało na się obniżyć cenę i skrócić czas realizacji całej usługi.

Przy zamówieniu Pakietu Podłogowego otrzymują Państwo wachlarz korzyści w postaci atrakcyjnej ceny, krótkiej realizacji, oraz kompleksowej gwarancji na całą usługę od jednego wykonawcy.

Poznaj Ofertę
wylewki anhydrytowe Lubin
 

Potrzebujesz doradztwa?

Skontaktuj się z naszym ekspertem - 76 711 14 16