Naprawiamy i ocieplamy dachy

Napraw dach w najnowszej technologi

Izolacja – dach płaski

Nasza firma specjalizuje się w naprawie oraz ocieplaniu dachów płaskich i dwuspadowych o niskim stopniu pochylenia. Przy zastosowaniu naszej technologi nie ma konieczności rozbiórki starego pokrycia.

 • Izolacje i paroizolacje dachów
 • Ocieplenie w systemie WOLPLAN
 • Pokrycie dachu plimocznikiem lub papą

System naprawy dachów krytych blachą falistą lub eternitem.

 • Izolacje przeciwwilgociowe
 • Ocieplenie w systemie WOLPLAN
 • Pokrycie dachu plimocznikiem lub papą

 

System pokrycia dachów płaskich z wielopunktowym odwodnieniem

 • Izolacje termiczne
 • Paroizolacje natryskowe
 • Masy dociskowe
 • Pokrycie przeciwwilgociowe polimocznikiem lub papą

Oferujemy

 • System wykonania dachów płaskich z wielopunktowym odwodnieniem
 • System naprawy dachów krytych blachą falistą lub eternitem
 • System naprawy dachów płaskich krytych papą
Naprawy dachów magazynowych

 

 1. Strop betonowy
 2. Warstwa paroizolacyjna
 3. Warstwa termoizolacyjna
 4. Warstwa wyrównawcza
 5. Spadek
 6. Spadek
 7. Izolacja ścianki kolankowej
 8. Odpływ
 9. Warstwa szczepna
 10. Warstwa szczepna
 11. Warstwa przeciwwilgociowa
 12. Obróbka blacharska
naprawa dachów

Izolacja dachu płaskiego

Dachy płaskie cieszą się popularnością nie tylko na budynkach wielorodzinnych i halach sportowych. Coraz więcej budynków jednorodzinnych charakteryzujących się minimalizmem oraz prostymi bryłami ma płaskie połacie dachowe. Może się wydawać, że nie ma nic łatwiejszego w pracach dekarskich, niż izolacja dachu płaskiego niewentylowanego. Jednak rozległa przestrzeń połaci płaskiej lub o niewielkim spadku jest wyjątkowo narażona na działanie wilgoci, ponieważ woda bardzo wolno spływa z jej powierzchni. Dlatego hydroizolacja dachów płaskich musi być przeprowadzona bardzo dokładnie i z użyciem wysokiej jakości materiałów. Tylko w ten sposób przez wiele lat utrzyma się szczelność oraz trwałość połaci.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i sporej wiedzy wykonujemy prace w technologii WOLPLAN na dachach o niewielkim spadku. Izolacja dachu płaskiego obejmuje wykonanie ocieplenia. W zakres usług wchodzi paroizolacja natryskowa, a także hydroizolacja dachu płaskiego papą oraz metodą natryskową hydroizolacja polimocznikiem. Wszystkie usługi mają na celu stworzenie kompleksowej i skutecznej ochrony.

Remont dachu płaskiego

Dachy płaskie zazwyczaj kryte są papą. Ten materiał nie należy do najtrwalszych, dlatego po kilkunastu latach użytkowania może wymagać naprawy. Remont dachu płaskiego pokrytego papą wykonujemy głównie metodą natryskową. Nowa powłoka specjalnie opracowanego preparatu pokryje nieszczelności papy.

Specjaliści z WOLPLAN zajmują się także odnawianiem dachów krytych blachą falistą lub eternitem. Naprawa dachów płaskich pokrytych tymi materiałami także nie wymaga ich demontażu. Natrysk warstwy izolacyjnej prowadzony jest na dotychczasowe materiały. Generuje to wymierne oszczędności czasu, a także nie wymaga ingerencji w konstrukcję więźby. Warto zdecydować się na naprawę dachów płaskich, ponieważ cena takiej usługi będzie znacznie niższa od wykonywania nowej połaci. Profesjonalnie przeprowadzona izolacja natryskowa dachu zapewni połaci funkcjonalność jeszcze przez długi czas.

Docieplanie dachów płaskich

W ofercie WOLPLAN znajduje się nie tylko remont dachu płaskiego i jego izolacja przeciwwilgociowa. Inną usługą wykonywaną przez naszych specjalistów jest termoizolacja dachu płaskiego. Prace mogą być przeprowadzone na nowych obiektach albo już eksploatowanych budynkach. Dzięki wykonaniu termicznej modernizacja dachu płaskiego znacznie obniży się ilość traconego ciepła z wnętrza obiektu, co będzie odczuwalne już w pierwszym sezonie grzewczym.

Izolacja termiczna dachu płaskiego może być wykonywana na istniejącej powłoce. Jeśli strop jest w odpowiednim stanie technicznym, do układania warstw styropianu nie potrzeba ściągać dotychczasowej połaci. Dzięki temu prace przebiegają znacznie szybciej oraz mniej inwazyjnie.

Docieplanie dachów płaskich może być też realizowane w unikalnym autorskim systemie WOLPLAN. System łączy izolację termiczną z hydroizolacją i stanowi kompleksowe wykończenie połaci. WOLPLAN to unikalne systemy z wielopunktowym odprowadzaniem wody, dzięki czemu nawet na płaskich dachach nie utrzymuje się deszczówka.