contemporary-interior-design-001

Ciepłe podłogi

Anhydryt - Styrobeton - Cement

Wylewki anhydrytowe do domów jednorodzinnych i mieszkań

 

Od początku istnienia naszej firmy skupiliśmy się na wylewkach anhydrytowych, które idealnie nadają się do domów jednorodzinnych. W tym celu stworzyliśmy wylewki anhydrytowe, które idealnie nadają się na posadzki z ogrzewaniem podłogowym jak i bez. Co więcej, są one bezpieczne dla zdrowia mieszkańców domów jednorodzinnych i mieszkań. Należy podkreślić, że wylewki WOLPLAN do budownictwa jednorodzinnego oraz mieszkaniowego bazują na spoiwie anhydrytowym pochodzenia naturalnego.

Wylewki anhydrytowe WOLPLAN pozbawione są substancji szkodliwych dla zdrowia

naturalne wylewki anhydrytowe

Zwróciliśmy się o przebadanie naszych posadzek do niezależnego certyfikowanego instytutu w Niemczech, badającego skład produktów budowlanych. Te badania potwierdzają, że w naszych wylewkach nie ma substancji rakotwórczych, mutagennych i działających szkodliwie na rozrodczość. To dlatego otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat EMICODE EC1 PLUS.

Wylewki anhydrytowe do domów jednorodzinnych dedykowane na ogrzewanie podłogowe.

Jesteśmy Liderem na rynku pod względem wylewek na ogrzewanie podłogowe. Wylewki anhydrytowe WOLPLAN stworzyliśmy dla Klientów dbających o zastosowanie do budowy swojego domu produktów pochodzenia naturalnego i energooszczędnego.

Wysoka przewodność cieplna jastrychów WOLPLAN daje szybki komfort cieplny i bardzo odczuwalne efekty. Otóż w czterokrotnie krótszym czasie uzyskujemy żądaną temperaturę w pomieszczeniach, w porównaniu do np. tradycyjne wylewki cementowe półsuche.. Skutkuje to oszczędnością w kosztach za energię grzewczą.

Dlaczego warto zastosować wylewkę anhydrytową na ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym.

Ze względu na niską akumulacyjność naszych posadzek możliwe jest efektywne korzystanie z nowoczesnych systemów sterowania ciepłem. Mowa tu o zarządzaniu ciepłem, czyli okresowego obniżania temperatury pomieszczeń i szybkiego powrotu do temperatury komfortowej. Ma to miejsce nocą lub w czasie nieobecności domowników, kiedy temperatura okresowo powinna spadać i szybko ma wzrosnąć np. na powrót domowników. Niższa temperatura = Mniejsze zużycie energii, dlatego też zastosowanie posadzek Wolplan powoduje znaczącą redukcję kosztów ogrzewania. Ponadto wylewki WOLPLAN należą do niskotemperaturowych systemów grzewczych, to najlepsza wylewka do pompy ciepła. Niewielka grubość posadzek WOLPLAN i wysoka przewodność powodują mniejsze zużycie energii do osiągnięcia komfortowego ciepła w domu. Szybka reakcja na zadaną temperaturę jest zaletą nowoczesnych systemów grzewczych.

Najlepszy sposób na wylewkę anhydrytową do domu jednorodzinnego

W całej gamie naszych produktów są podkłady standardowe i szybkoschnące, pozwalające na redukcję czasu i kosztów budowy.

Od niedawna wprowadziliśmy na rynek rewelacyjny produkt o nazwie styrobeton. Jest to ekologiczny podkład stosowany również pod ogrzewanie podłogowe. Lekka wylewka na bazie cementu i styropianu, stosowana w zastępstwie podkładów styropianowych, to rewelacyjny produkt wchodzący w skład pakietu podłogowego.

Pakiet Podłogowy

Polecamy Państwu skorzystanie z kompleksowej usługi jaką jest Pakiet Podłogowy. Przy zastosowaniu kompleksowym oszczędzamy czas i pieniądze, oraz zyskujemy gwarancję od jednego wykonawcy

Styrobeton

Styrobeton

Podkład i termoizolacja zamiast styropianu

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.