Wylewki dla deweloperów
cieńkowarstwowe wylewki

Wylewki dla deweloperów

Anhydryt - Styrobeton - Cement

Wylewki Dla Deweloperów

Wylewki anhydrytowe wolplan

Z uwagi na ogromne możliwości przerobowe oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie posadzek anhydrytowych jesteśmy idealnym partnerem dla deweloperów. Specjalizujemy się w budowie podłogowych powierzchni biurowych oraz mieszkaniowych. Posiadamy największy park mobilnych wytwórni posadzkowych w Polsce. W obrębie danej realizacji możemy wykonać ponad 1000m2 posadzki dziennie. Kolejnym atutem, który może spodobać się nowym nabywcom jest to, że nasze posadzki anhydrytowe są produkowane z naturalnych składników. Wylewki WOLPLAN CA otrzymały międzynarodowy certyfikat EMICODE i tym samym znalazły się w elitarnej grupie materiałów zdrowego budownictwa.

Nasze rozwiązania dla deweloperów

Kolejnym rozwiązaniem, które mamy do zaoferowania deweloperom jest rewelacyjna technika nowoczesnych płynnych mas podkładowych typu Styrobeton WOLPLAN ST. W ogromny sposób skraca czas realizacji całej podłogi. Styrobeton idealnie nadaje się jako podbudowa pod ogrzewanie podłogowe oraz do wyrównania powierzchni stropu. Ma to odzwierciedlenie w grubości podkładu podłogowego typu wylewka anhydrytowa co się wiąże z niższymi kosztami całej posadzki. Ponadto rozwiązanie to skutkuje odciążeniem stropów w budownictwie wielokondygnacyjnym.

Współpracujący z nami deweloperzy podkreślają, że wybierają nasze produkty i stosowane przez nas technologie, ponieważ zajmujemy się budową całych pakietów podłogowych. Co więcej pakiet podłogowy WOLPLAN to idealny produkt dla rozwiązań deweloperskich ze względu na konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji. Istotnym jest, że przy kompleksowej realizacji dajemy gwarancję na posadzkę wraz z podbudową.

Aby zaspokoić potrzeby współpracujących z nami deweloperów stworzyliśmy tzw. Akustyczny Pakiet Podłogowy WOLPLAN, w którego skład wchodzi posadzka anhydrytowa do mieszkań i hoteli. Pakiet ten dedykowany jest do obiektów o podwyższonych wymaganiach akustycznych. Zastosowanie tego rozwiązania pozawala w szybkim tempie osiągnąć wymagania projektowe dla posadzek w tego typu obiektach.

Kolejnym rozwiązaniem, które upraszcza i przyspiesza budowę lub remont istniejących obiektów, jest zastosowanie specjalnie opracowanego systemu termo- i hydroizolacyjnego WOLPLAN HydroTerm dachy płaskie. Więcej tutaj

Mieliśmy okazję współpracować ze środowiskiem deweloperskim przy realizacjach w całej Polsce. Braliśmy udział w realizacji projektów we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Legnicy, Kaliszu, Łodzi, Kielcach oraz w wielu innych miastach.

Nasze realizacje referencyjne to:

 • Sky Tower-Wrocław
 • NeoPark – Warszawa
 • GBC-Warszawa
 • Poczta Polska -Gliwice
 • Szpital- Kielce
 • Ufficio Primo – Warszawa
 • Fabryka foli Bridgestone – Żarów
 • Oxigen Park – Warszawa
 • Fabryka odzieży – Parzęczew
 • Szpital Szczecin Zdunowo i Szpital Św. Aleksandra Kielce
 • CPD Wrocław
 • Hotel Spa Dr. Irena Eris – Polanica

i wiele innych.

Z naszego doświadczenia korzystało już wielu deweloperów w całym kraju.

Możemy się poszczycić tym, że braliśmy udział w inwestycjach takich jak: Sky Tower we Wrocławiu, Neo Park w Warszawie, Poczta Polska w Gliwicach, oraz w wielu innych prestiżowych projektach w całej Polsce.

Z naszego doświadczenia korzystało już wielu deweloperów w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Styrobeton

Styrobeton

Lekki podkład podłogowy

Maszynowy podkład podłogowy który termoizoluje, wygłusza i ociepla. Idealny pod ogrzewanie podłogowe

wylewki anhydrytowe

Posadzki anhydrytowe

Super przewodne

Naturalne posadzki anhydrytowe, idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe. Wyróżnione przez Niemiecki instytut chemii budowlanej GEV