Wylewki anhydrytowe dla szpitali i klinik
Wylewki Wolplan do szpitali

Posadzki dla szpitali i klinik

Anhydryt - Styrobeton - Cement

Naturalne posadzki anhydrytowe dla szpitali i klinik

Wylewki anhydrytowe wolplanNasze posadzki anhydrytowe idealnie nadają się do szpitali i klinik ze względu na swoje właściwości wytrzymałościowe i możliwości bezprogowego wbudowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość oraz wygodę użytkowania. Jak wszyscy wiemy w szpitalu koniecznym jest przemieszczanie się na mobilnych lóżkach szpitalnych, które posiadają małe kółka.

Bezprogowe rozwiązanie jest ogromnym atutem dla mobilności sprzętu szpitalnego. Nasze wylewki anhydrytowe idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe które na chwilę obecną jest najlepszym rozwiązaniem. Posiadamy bardzo dobrze zorganizowaną strukturę przemysłową więc wielkie powierzchnie nie stanowią dla nas problemu. Nasze posadzki pozwalają na różnorodność okładzinowania. Ze względu na wysoką wytrzymałość małe kółka nie stanowią problemu dla naszych wylewek.

Przy wyborze naszej wylewki mają Państwo gwarancję naturalnego materiału pochodzącego z wydobycia i przedwożenia skały anhydrytowej. Przebadany przez Niemiecki instytut chemii budowlanej który potwierdził brak substancji szkodliwych dla zdrowia. Ten fakt daje Państwu przewagę nad innymi placówkami, i gwarantuje to że wasi pacjenci przebywają w zdrowym środowisku.

Mamy również do zaoferowania rewelacyjny produkt, którym styrobeton, stosowany jako podkład podłogowy. Styrobeton może być stosowany bezpośrednio pod ogrzewanie podłogowe. Lekki podkład styrobetonowy, ze względu na niską masę idealnie nadaje się jako wypełnienie do remontowanych stropów.

wylewki anhydrytowe dla szpitali i klinikZastosowanie podkładu styrobetonowego znacznie skraca czas realizacji całej warstwy posadzkowej. Styrobeton jest to produkt ekologiczny, ponieważ jego główny składnik jest pozyskiwany w procesie recyklingu.

Kolejnym rewelacyjnym produktem, który mamy do zaoferowania jest Pakiet
Podłogowy. Składa się on z podkładu styrobetonowego oraz wylewki anhydrytowej. W pierwszym etapie wylewamy podkład styrobetonowy, który przygotuje nam powierzchnię. W kolejnym kroku wylewamy masę anhydrytową i gotowe.

Poznaj Ofertę
Styrobeton

Styrobeton

Ekologiczny podkład podłogowy

Maszynowa wylewka w postaci styrobetonu to idealny podkład podłogowy, który skraca czas realizacji i redukuje koszta przedsięwzięcia.

wylewki anhydrytowe

Posadzki Anhydrytowe

Naturalne posadzki anhydrytowe

Wyróżnione certyfikatem EMICODE, naturalne posadzki anhydrytowe to idealnie rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe i nie tylko. Najszybszy sposób na zdrową i mocną posadzkę.