Posadzki i wylewki anhydrytowe Bolesławiec

Posadzki anhydrytowe Bolesławiec – kompleksowo i profesjonalnie

Poszukujesz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie wylewki anhydrytowe w Bolesławcu? Dobrze trafiłeś. Firma WOLPLAN specjalizuje się w posadzkach samopoziomujących. Od ponad dekady kompleksowo wykonujemy posadzki. Bolesławiec to miasto, którego mieszkańcy od lat mogą cieszyć się najlepszej jakości, starannie wykonanymi wylewkami w swych domach, mieszkaniach, biurach czy zakładach pracy.

Zapewniamy kompleksową i terminową realizację usług oraz konkurencyjne ceny. Działamy sprawnie i skutecznie. Od 2018 roku możemy się poszczycić międzynarodowym certyfikatem EMICODE nadanym przez instytut GEV. Potwierdza on maksymalne bezpieczeństwo naszych posadzek. Wylewki są produkowane jedynie na bazie naturalnych składników, dzięki czemu są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Jako jedyne wylewki na polskim rynku zostały zaliczone do elitarnej grupy materiałów zdrowego budownictwa.

Lekkie i trwałe wylewki samopoziomujące Bolesławiec

Nasze wylewki anhydrytowe w Bolesławcu wyróżniają się długą żywotnością, niską porowatością, homogenicznością i wysoką twardością. Są wytrzymałe na uszkodzenia, a jednocześnie lekkie, dzięki czemu nie ma potrzeby wylewania grubej warstwy posadzki. Nie wymagają żadnego zbrojenia. Dzięki naturalnym właściwościom materiału cechują się podwyższoną przenikalnością cieplną. To sprawia, że doskonale współgrają z ogrzewaniem podłogowym, gwarantując lepsze ogrzewanie pomieszczeń w porównaniu do klasycznych rodzajów posadzek.

Oferowane przez naszą firmę wylewki charakteryzują się bezpieczeństwem pożarowym. W samym anhydrycie brak jest zanieczyszczeń przemysłowych, co wpływa na jakość i bezpieczeństwo posadzek. Ich atutem jest też szybkość wykonania. Nadają się do użytkowania już po zaledwie 48 godzinach od wylania. Wylewki anhydrytowe WOLPLAN są niskoemisyjne, solidne i trwałe. Zachowują swe wyjątkowe właściwości przez lata.

Wylewki samopoziomujące w Bolesławcu wykonujemy na powierzchniach o dowolnej wielkości. Doskonale sprawdzają się zarówno na niewielkich metrażach w domu czy mieszkaniach, ale też podłogach wielkopowierzchniowych. Nie wymagają stosowania dylatacji podziałowych. Posadzka anhydrytowa stwarza duże możliwości kreatywnego układania podłóg z ogrzewaniem bądź bez niego. Jest lekka, co pozwala na zmniejszenie grubości posadzki w obiektach, w których szczególną rolę odgrywa brak wysokości pomieszczeń bądź obciążenie stropu.

Możliwe jest podnoszenie wytrzymałości wylewek anhydrytowych bez obaw, że nastąpi ich odkształcenie, a także podawanie płynnej masy na duże wysokości. Nie wywołują one ponadto alergii u osób uczulonych na płyty przemysłowe.

Wylewki anhydrytowe Bolesławiec – idealnie dopasowane do potrzeb

Wykonujemy posadzki w Bolesławcu pod każdy rodzaj okładziny wierzchniej. Nasze wylewki dzielą się na dwie grupy: wymagające szlifowania wylewki CA i nieszlifowane posadzki GENEO. Pierwszy rodzaj wymaga obróbki powierzchniowej, czyli czyszczenia powierzchni papierem ściernym. W efekcie uzyskujemy delikatnie szorstką nawierzchnię, która nadaje się idealnie do klejenia każdego typu płytek podłogowych, desek wielowarstwowych i parkietów. Wylewki anhydrytowe CA nadają się też świetnie pod żywice i panele podłogowe.

Posadzki CA charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami przewodzenia ciepła, dzięki czemu już po kilkudziesięciu minutach można cieszyć się ciepłą podłogą. Cechują się ponadto właściwościami samopoziomującymi i samorozlewnymi. Są zgodne z normą PN-EN 13813. Mogą występować w klasach wytrzymałości od F4 do F7 oraz od C20 do C35.

Wylewki anhydrytowe GENEO są wyjątkowe – bazują na naturalnym anhydrycie, który występuje w przyrodzie jako skała. Występują w klasach wytrzymałości od F4 do F7 oraz od C20 do C35 i spełniają normę PN-EN 13813. Nie wymagają szlifowania, dzięki czemu są gotowe do montażu okładziny w krótkim czasie po wyschnięciu. Wyróżniają się równą powierzchnią, która doskonale nadaje się pod żywice i panele winylowe. Można na nich montować także wykładzinę dywanową, panele podłogowe, płytki oraz inne rodzaje materiałów wykończeniowych.

Zaletą tego rozwiązania jest niewątpliwie krótki czas wykonania, co przekłada się na skrócenie prac budowlanych. Już nawet po 8 godzinach od wylania można chodzić po posadzce i wykonywać drobne prace wykończeniowe. Ponadto wylewka cechuje się bardzo dobrymi właściwościami samopoziomującymi i samorozlewnymi. Znakomicie sprawdza się jako powierzchnia zarówno na ogrzewanie podłogowe, jak i podłogę bez ogrzewania. Atutem posadzki GENEO jest atrakcyjny, surowy wygląd, świetnie wpisujący się w nowoczesne aranżacje. Dzięki temu posadzka może posłużyć jako powierzchnia dekoracyjna stylizowana na beton architektoniczny, bez montażu dodatkowych okładzin.

Innowacyjny Styrobeton Bolesławiec

Poza wysokiej jakości posadzkami anhydrytowymi w Bolesławcu nasza oferta obejmuje też innowacyjne rozwiązania systemowe, wykorzystywane do termoizolacji dachów płaskich i posadzek. To samorozlewne masy termoizolacyjne o nazwie WOLPLAN ST Styrobeton. W Bolesławcu i okolicach od dawna stosujemy go w zastępstwie styropianu. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe wykonanie posadzki włącznie ze skuteczną termoizolacją.

Lekki Styrobeton WOLPLAN ST wyróżnia się znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi. Dokładnie uzupełnia wszelkie szczeliny, których nie można precyzyjnie wypełnić zwykłym podkładem ze styropianu. Materiał ten stanowi lekki, wydajny i ekologiczny surowiec. Do jego produkcji wykorzystujemy granulat pozyskiwany w procesie przetwórstwa podkładów styropianowych.

Styrobeton świetnie sprawdza się podczas renowacji stropów drewnianych i innego typu. Wykorzystujemy go też do wyrównywania stropów pod instalację ogrzewania podłogowego, eliminując w ten sposób konieczność rozkładania styropianu. Wylewki styrobetonowe są powszechnie wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym, ale sprawdzają się również w pracach związanych z adaptacją poddaszy i renowacją stropów w kamienicach.