Posadzki i wylewki anhydrytowe Długołęka

Lekkie i wytrzymałe posadzki anhydrytowe – Długołęka i okolice

Solidna, lekka, wytrzymała – to zaledwie kilka z wielu zalet, jakimi charakteryzują się wykonywane przez naszą firmę wylewki anhydrytowe w Długołęce. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie, co pozwala nam zagwarantować profesjonalne i kompleksowe zrealizowanie dowolnego zlecenia. Od lat z sukcesem wykonujemy wylewki samopoziomujące. Długołęka to jedno z miast, którego mieszkańcy od ponad dekady mogą cieszyć się najlepszej jakości, trwałymi i gładkimi wylewkami w domach i mieszkaniach prywatnych, a także biurach, sklepach, zakładach przemysłowych i innych obiektach. Zapewniamy terminowe i staranne zrealizowanie usług oraz konkurencyjne ceny.

Niskoemisyjne wylewki samopoziomujące WOLPLAN mają międzynarodowy certyfikat EMICODE Plus nadany przez instytut GEV. Poświadcza on wysoką jakość oraz bezpieczeństwo posadzek, uzyskane dzięki naturalnym składnikom wykorzystanym do produkcji wylewki. Dzięki temu są one w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Wylewki WOLPLAN jako jedyne w Polsce zostały zaliczone do elitarnej grupy materiałów zdrowego budownictwa.

Posadzki Długołęka – najlepsze parametry dla najwyższej użyteczności

Posadzki anhydrytowe w Długołęce wykonywane przez specjalistów z naszej firmy charakteryzują się najlepszą wytrzymałością i twardością. Tworzą jednorodną, trwałą powierzchnię o niskiej porowatości. Są bardzo lekkie, co sprawia, że nie trzeba wylewać ich dużych ilości, aby uzyskać pożądany efekt. Z tej przyczyny sprawdzają się świetnie w miejscach, w których ważne jest obciążenie stropu czy brak wysokości pomieszczeń.

Wylewki cechują się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie wymagają zbrojenia. Charakteryzują się podwyższoną przenikalnością cieplną, którą zawdzięczają naturalnym właściwościom materiału wykorzystanego do ich wytworzenia. Z tej przyczyny świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Zapewniają znacznie lepsze ogrzewanie pomieszczeń niż klasyczne typy wylewek. Ich zaletą jest też szybki czas realizacji – w zależności od rodzaju nadają się do użytkowania po maksymalnie 48 godzinach od wylania.

Posadzki anhydrytowe cechują się bezpieczeństwem pożarowym. Nie zawierają zanieczyszczeń przemysłowych, co wpływa na ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Ponadto są trwałe, niskoemisyjne, a ich doskonałe parametry pozwalają zachować właściwości użytkowe i estetyczne na długie lata. Nadają się do wylania na powierzchniach o dowolnej wielkości: zarówno w niedużych pomieszczeniach w domu czy mieszkaniu, jak i na podłogach wielkopowierzchniowych. Nie wymagają też stosowania dylatacji podziałowych. Można podawać płynne warstwy posadzki na duże wysokości, a także podnosić ich wytrzymałość, bez obaw o odkształcenie. Wylewki nie wywołują ponadto alergii u osób uczulonych na płyty przemysłowe.

Wylewki anhydrytowe Długołęka – dopasowane do Twoich wymagań

Wykonujemy wylewki samopoziomujące w Długołęce, które są idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników oraz dostosowane do rodzaju okładziny wierzchniej. Nasza oferta obejmuje innowacyjne wylewki GENEO, które bazują na naturalnie występującym w przyrodzie materiale, jakim jest anhydryt. Nie wymagają one szlifowania, co sprawia, że są gotowe do montażu okładziny po wyschnięciu, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności wykańczających posadzkę. Ich zaletą jest też krótki czas wykonania, czego rezultatem jest skrócenie całej budowy domu czy innego obiektu. Po posadzce GENEO można poruszać się i wykonywać drobne prace wykończeniowe już po 8 godzinach od wylania.

Wylewki GENEO cechują się równą powierzchnią, która świetnie sprawdza się pod panele winylowe oraz żywice, ale z powodzeniem można na nich instalować też płytki, panele podłogowe, wykładzinę dywanową i wiele innych materiałów. Mają bardzo dobre właściwości samorozlewne i samopoziomujące. Można je wykonywać na ogrzewaniu podłogowym albo podłodze bez ogrzewania. Występują w klasach wytrzymałości od F4 do F7 oraz od C20 do C35. Spełniają normę PN-EN 13813. Wart podkreślenia jest też atrakcyjny wygląd posadzek. Przypominają one beton architektoniczny, dzięki czemu można je stosować jako powierzchnie gładkie, bez montażu dodatkowych okładzin. Tworzą minimalistyczne, nieco surowe wykończenie, które świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Wykonujemy też posadzki w Długołęce typu CA. To rodzaj wylewki, który wymaga oszlifowania papierem ściernym. Proces ten pozwala uzyskać delikatnie szorstką powierzchnię, która bardzo dobrze sprawdza się jako podłoże pod panele podłogowe, żywice, deski wielowarstwowe, parkiety i płytki podłogowe. Posadzki CA bardzo dobrze przewodzą ciepło. Mają właściwości samorozlewne i samopoziomujące. Spełniają normy PN-EN 13813. Występują w kilku klasach wytrzymałości: od C20 do C35 oraz od F4 do F7.

Innowacyjny Styrobeton – Długołęka i okolice

Oferta firmy WOLPLAN obejmuje ponadto montaż Styrobetonu w Długołęce. To innowacyjne rozwiązanie systemowe, stosowane przede wszystkim przy termoizolacji posadzek i płaskich dachów. Samorozlewne masy termoizolacyjne Styrobeton WOLPLAN ST stanowią polecaną alternatywę dla styropianu. Są lekkie, szybkie w montażu, a przy tym zapewniają świetne właściwości termoizolacyjne. Precyzyjnie uzupełniają nawet małe szczeliny, których nie można dobrze wypełnić zwykłym podkładem styropianowym. Do produkcji Styrobetonu wykorzystujemy granulat pozyskiwany w procesie przetwórstwa podkładów styropianowych, co sprawia, że rozwiązanie to jest ekologiczne.

Materiał ten powszechnie wykorzystujemy w budownictwie jednorodzinnym, a także podczas prac związanych z renowacją stropów w kamienicach i adaptacją poddaszy. Wylewki styrobetonowe są przez nas powszechnie stosowane podczas renowacji stropów drewnianych i innego rodzaju. Nadają się do wyrównywania stropów pod instalację ogrzewania podłogowego, ponieważ wykluczają konieczność rozkładania styropianu. Zastosowanie Styrobetonu pozwala nam wykonywać kompleksowe usługi obejmujące wylanie posadzek włącznie ze skuteczną termoizolacją.