Posadzki i wylewki anhydrytowe Kędzierzyn-Koźle

Wylewki anhydrytowe Kędzierzyn-Koźle

Działalność firmy Wolplan uwzględnia wylewki anhydrytowe jako najbardziej zaawansowany sposób pokrycia stropów. Zdajemy sobie sprawę, że zastosowanie cementu do wykonania wylewek jest wciąż najpopularniejszą metodą prowadzenia prac wykończeniowych. Wynika to jednak z braku wiedzy inwestorów o znacznie bardziej uzasadnionych technologiach. Posadzki anhydrytowe nie mają sobie równych pod względem wytrzymałości, bezpieczeństwa i atrakcyjności cenowej, dlatego coraz więcej inwestorów z miasta Kędzierzyn-Koźle wybiera właśnie te rozwiązanie.

Najważniejsze zalety posadzek anhydrytowych

Nawiązanie współpracy z Wolplan to gwarancja terminowego wykonania usługi w oparciu o nowoczesne materiały budowlane i wykończeniowe. Zdając sobie sprawę z ogromnej przewagi jakościowej, jaką dają wylewki anhydrytowe i styrobeton, włączyliśmy te metody jako podstawowy element naszej oferty.
Posadzki anhydrytowe mają szereg niekwestionowanych zalet nad tradycyjnymi wylewkami cementowymi. Odznaczają się lżejszą wagą, a zarazem większą twardością i wytrzymałością na uszkodzenia. Ich kluczową zaletą pozostaje także doskonałe przewodnictwo cieplne. Kędzierzyn-Koźle jest miastem, gdzie w domach królują systemy ogrzewania podłogowego. Pokrycie przewodów grzewczych wylewką anhydrytową zapewnia im dobre warunki do pracy. Doskonałe przewodzenie ciepła umożliwia równomierne rozprowadzenie ogrzewania po całym pomieszczeniu, a wydajność systemu zdecydowanie wzrasta. Dzięki temu nasza oferta na posadzki anhydrytowe generuje dla każdego właściciela domu wymierne oszczędności długookresowe.
Wylewka anhydrytowa jest tworzywem niepalnym, niepowodującym zapylenia przy montażu, a także odznaczającym się bardzo długą żywotnością. Nasza posadzka anhydrytowa wykonywana jest w technologii CA i GENEO, które różnią się szybkością schnięcia i właściwościami porowatości powierzchni zewnętrznej. Specjaliści Wolplan indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, służąc pomocą doradczą naszym klientom. Dzięki temu mamy pewność, że potrzeby inwestora są wypełnione w 100%. Cena usługi ustalana jest już na wstępnym etapie rozpatrywania specyfikacji projektu. Transparentność i rzetelność stanowią dla nas niekwestionowane wartości, o które opieramy realizację wszystkich powierzonych nam zadań.

Styrobeton Kędzierzyn-Koźle

Styrobeton (znany obecnie również jako masa styropianowa) to świetna metoda wykończenia stropów i podłóg, dająca doskonałe właściwości. Stanowi ona mieszankę wody, cementu i granulatu styropianowego, co nadaje mu wyższą wytrzymałość. Jest to idealny wypełniacz do wszelakich konstrukcji nośnych. Właściwości izolacyjne powodują, że masę styropianową wykorzystuje się jako podstawę pod orurowanie instalacji ogrzewania podłogowego, która w dalszej kolejności zostanie pokryta wylewką anhydrytową. Takie połączenie zapewnia optymalne warunki pracy całego systemu i jest obecnie najlepszą technologią wykończenia wnętrz. Wolplan oferuje klientom z miasta Kędzierzyn-Koźle pełny pakiet usług w tym zakresie. Wylewka styropianowa staje się powoli standardem budowlanym, gdyż góruje nad innymi rozwiązaniami w każdym aspekcie.
Zachęcamy mieszkańców Kędzierzyna-Koźle do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą, gwarantując rzetelne podejście do każdego zlecenia.