Posadzki i wylewki anhydrytowe Leszno

Wylewki anhydrytowe Leszno

W Wolplan dajemy zielone światło oszczędnościom, jakości i komfortowi, które wynikają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oferowane przez nas wylewki anhydrytowe przewyższają tradycyjne wylewki cementowe niemal w każdym aspekcie. Nic dziwnego, że Leszno wraz z okolicznymi miejscowościami dostrzegło potencjał nowego rodzaju wylewek, które doskonale sprawdzają się we wszystkich typach pomieszczeń.

Jakie właściwości mają wylewki anhydrytowe?

Kluczowym parametrem, dla którego wylewki anhydrytowe zyskują coraz większą popularność, staje się ich doskonałe przewodnictwo cieplne. To właśnie dlatego tak chętnie stosuje się je wszędzie tam, gdzie inwestor planuje założyć ogrzewanie podłogowe.
Posadzki anhydrytowe gwarantują dużo lepszą wydajność systemu grzewczego, co w dłuższym terminie rodzi znaczące oszczędności. Stosując posadzki anhydrytowe oparte na naturalnych składnikach, eliminujemy ryzyko przedostania się do wnętrza substancji szkodliwych. Wylewka anhydrytowa nie generuje żadnych pyłów, pozostając całkowicie neutralną dla osób uczulonych na zapylenie podczas remontu. Dzięki swojej ultralekkiej wadze, połączonej jednocześnie z wysoką wytrzymałością, posadzka anhydrytowa doskonale sprawdzi się w przypadku budynków o niskiej wytrzymałości stropu. Jej grubość po zastygnięciu to zaledwie 5 cm, dzięki czemu wylewka nie powoduje zmniejszenia kubatury dostępnej przestrzeni. Stosunek cena do jakości pozostaje tutaj na najwyższym poziomie.
W Wolplan stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, co zostało docenione przez Leszno i okolice. Mieszkańcy Leszna coraz częściej decydują się na skorzystanie z naszych usług. Doświadczenie i rzetelność podczas wykonania każdego zlecenia pozwalają zaskarbić sobie przychylność nawet najbardziej wymagających inwestorów. Wolplan terminowo wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań, oddając w ręce klienta gotową wylewkę anhydrytową pod dalszą zabudowę.

Styrobeton Leszno

Styrobeton stał się materiałem bardzo często stosowanym dla wyrównania stropów, przygotowując grunt pod instalację ogrzewania podłogowego. Styrobeton odznacza się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi pod kątem przewodzenia ciepła oraz blokady akustycznej. Nasza oferta na masę styropianową obejmuje przygotowanie wylewki i jej równomierne rozprowadzenie po pomieszczeniu. Masa styropianowa to produkt niepalny, wytrzymujący temperatury do 1000 stopni Celsjusza. Masa styropianowa jest też całkowicie odporna na wodę, wilgoć, czy pleśń. Nawet zalanie pomieszczenia nie będzie wiązało się ze zniszczeniem warstwy styrobetonu.
Oferowana przez Wolplan wylewka styropianowa to szybkoschnący produkt o doskonałych właściwościach. Nasza oferta dla Leszna nie pozostawia pola do zastanowienia. Opinie klientów jednoznacznie potwierdzają skuteczność zarówno wylewki anhydrytowej, jak i styrobetonu. Od wielu lat służymy inwestorom indywidualnym, pomagając im w stworzeniu idealnych warunków mieszkaniowych. Komfort, bezpieczeństwo, szybkość aplikacji, oszczędności finansowe, a także świetna specyfikacja techniczna, jednoznacznie pokazują, że zarówno wylewki anhydrytowe, jak i wykorzystanie styrobetonu, stanowią najlepsze rozwiązanie dla każdej nieruchomości.