Naturalne wylewki we Wrocławiu

Posadzki anhydrytowe i podkłady styrobetonowe

Posadzki anhydrytowe i lekki styrbeton we Wrocławiu

Od ponad 10 lat Wolplan zajmuje się wykonywaniem lekkich podkładów styrobetonowych oraz wylewek anhydrytowych we Wrocławiu. Mamy za sobą wiele inwestycji tych ogromnych oraz indywidualnych. Możemy się poszczycić bardzo prestiżową realizacją posadzek anhydrytowych w Sky Tower we Wrocławiu na Grabiszynie, gdzie wykonaliśmy ponad 30.000 m² wylewki anhydrytowej. Poza tą inwestycją przypadł na udział w realizacji takich projektów jak: budynek Wodociągów na Grobli, siedziba PZU na Wrocławskim starym mieście oraz kilka budynków wielorodzinnych między innymi na Krzykach, oraz Psim Polu. Niemniej jednak nie zajmujemy się wyłącznie dużymi inwestycjami. Wykonujemy również wylewki anhydrytowe dla indywidualnych klientów z Wrocławia oraz okolic.

Nasz rewelacyjny produkt, którym jest styrobeton znalazł zastosowanie przy remontach starych stropów we Wrocławskich kamienicach, gdzie waga ma ogromne znaczenie. Przy zastosowaniu tej technologi otwieramy sobie możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego oraz wylewki anhydrytowej.

Realizujemy również zlecenia w miejscowościach okolicznych takich jak Kobierzyce, Żurawina, Trzebnica, Długołęka, Kiełczów, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska.

Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych oraz developerów.

Posadzki anhydrytowe Wolplan zostały wyróżnione certyfikatem EMICODE EC1 PLUS. Certyfikat ten potwierdza, że nasze wylewki są bezpieczne dla otoczenia i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.lekki ekologiczny styrobeton wolplan

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

naturalne posadzki anhydrytowe wolplan

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.