Styrobeton

Szybkość - Wygoda - Oszczędność - Ekologia

Lekkie Wylewki Styrobetonowe

Wylewki Styrobetonowe

Wylewki styrobetonowe mają swoje zastosowanie nie tylko w budownictwie jednorodzinnym. Również świetnie nadają się do renowacji stropów w remontowanych kamienicach, lub adaptacjach poddaszy.

Ze względu na niską masę styrobetonu można go stosować jako wypełnienie stropów drewnianych. Podkład styrobetonowy jest materiałem idealnie nadającym się do wyrównuania podłoża surowego, takiego jak chudziak na, którym znajdują się instalacje elektryczne i hydrauliczne.

Masa strobetonowa ze względu na swoje właściwości samorozlewne idealnie wypełnia wszystkie szczeliny, których nie da się w tak dokładny sposób wypełnić standardowym podkładem styropianowym.

Styrobeton jest to produkt ekologiczny gdyż do jego produkcji używa się granulatu styropianowego. Jest pozyskiwany w procesie przetwórstwa podkładów styropianowych, którye ze względu na swoje gabaryty i sprężystość nie podlegają utylizacji.

Lekkie podkłady styrobetonowe idealnie nadają się na podbudowę termoizolacyjną. Idealnie nadaje się do zastosowania pod ogrzewanie podłogowe. Jest to metoda, która pozwala na bardzo szybkie i dokładne przygotowanie podłoża pod wylewkę anhydrytową.

Polecamy Państwu nasz nowy produkt, którym jest Pakiet Podłogowy. Przy wyborze kompleksowym oszczędzamy czas i pieniądze, oraz zyskują gwarancję na wszystkie usługi od jednego wykonawcy.

Parametry techniczne

Wylewki styrobetonowe mają swoje zastosowanie jako:

  • wylewka wyrównująca na belkach drewnianych, podłogach na poddaszach ,sufitach lukowych i betonowych ze specjalnymi wymogami statycznymi
  • podbudowa pod zwykłe konstrukcje podłogowe jak np. jastrychy.
  • podkład pod specjalne konstrukcje podłogowe industrialne i handlowe.
  • izolacja termiczna do podłóg industrialnych, w supermarketach, basenach itp.
  • termo izolacja na płaskich dachach.
  • izolacja pod powierzchnie asfaltowe.
  • masa wyrównująca nierówności, jak również przy instalacjach wodnych i rurach na surowych sufitach.
lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Ekologiczny podkład podłogowy

Stryrobeton to ekologiczny podkład podłogowy. Powstaje on z wyselekcjonowanego styropianu opakowaniowego, poddanego modyfikacji i hydrofobizacji.

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Posadzki anhydrytowe

Wyłącznie z naturalnych składników - zdobywca EMI-CODE Plus

Potrzebujesz posadzki anhydrytowej? Nie czekaj zamów jedną z naszych naturalnych wylewek anydrytowych już dziś.