Wylewki i posadzki anhydrytowe Wrocław

Posadzki anhydrytowe i podkłady styrobetonowe

Szukasz wykonawcy wylewek anhydrytowych we Wrocławiu?

 

Właśnie go znalazłeś.  Od ponad 10 lat WOLPLAN zajmuje się wykonywaniem lekkich podkładów styrobetonowych oraz wylewek anhydrytowych we Wrocławiu i okolicach. Mamy za sobą wiele inwestycji, tych ogromnych oraz indywidualnych. Możemy się poszczycić bardzo prestiżową realizacją wylewek anhydrytowych w Sky Tower we Wrocławiu na Grabiszynie, gdzie wykonaliśmy ponad 30.000 m² wylewki anhydrytowej. Poza tą inwestycją przypadł na udział w realizacji takich projektów jak: budynek Wodociągów na Grobli, siedziba PZU na Wrocławskim starym mieście oraz kilka budynków wielorodzinnych między innymi na Krzykach, oraz Psim Polu. Wieloletnia współpraca z sektorem deweloperskim pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie. Nasz sprzęt pozwala nam na szybką i bezproblemową realizację zleceń. Przy użyciu jednej pompy jesteśmy w stanie zrealizować ponad 500m2 wylewki anhydrytowej dziennie, a mamy w swoim posiadaniu 8 takich maszyn. Wszystkie wylewki anhydrytowe we Wrocławiu przy zastosowaniu pakietu podłogowego, które mieliśmy okazję realizować, są objęte 5 letnią gwarancją.

Uważamy, że małe jest piękne dlatego wykonujemy wylewki anhydrytowe i styrobetonowe na każdej powierzchni.

Styrobeton

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

Buduję dom we Wrocławiu, szukam lokalnego wykonawcy wylewek anhydrytowych.

Wykonujemy również wylewki anhydrytowe dla indywidualnych klientów z Wrocławia oraz okolic. Więc jeżeli poszukujesz wykonawcy wylewki anhydrytowej w twoim domu, to dobrze trafiłeś. Biuro Marki WOLPLAN jest zlokalizowane we Wrocławiu na Placu Solnym 16. Jesteśmy nie tylko wykonawcą ale i producentem wylewek anhydrytowych. Marka WOLPLAN specjalizuje się w produkcji wylewek anhydrytowych na bazie naturalnych składników. Nasze wylewki anhydrytowe zostały przebadane przez Niemiecki instytut GEV otrzymały certyfikat EMICODE. To badanie określiło, że emisyjność naszych wylewek jest bardzo niska i nie stanowi zagrożenia dla wykonawców i mieszkańców. Przy zastosowaniu pakietu podłogowego wszyscy nasi klienci otrzymują pięcio letnią gwarancję producenta.

Zamów pakiet podłogowy i zyskaj

wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.

wylewki anhydrytowe Wrocław

Co pod wylewką anhydrytową?

Nasz rewelacyjny produkt, którym jest styrobeton znalazł zastosowanie przy remontach starych stropów we Wrocławskich kamienicach, gdzie waga ma ogromne znaczenie. Przy zastosowaniu tej technologi otwieramy sobie możliwość zastosowania ogrzewania podłogowego oraz wylewki anhydrytowej.

Realizujemy również zlecenia w miejscowościach okolicznych takich jak Kobierzyce, Żurawina, Trzebnica, Długołęka, Kiełczów, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska.

Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych oraz developerów.

Posadzki anhydrytowe Wolplan zostały wyróżnione certyfikatem EMICODE EC1 PLUS. Certyfikat ten potwierdza, że nasze wylewki są bezpieczne dla otoczenia i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Poznaj ofertę

Zastosowanie pakietu podłogowego pozwala oszczędzić czas i pieniądze naszych klientów. W skład pakietu wchodzi:

  • Wylewka styrobetonowa, która wyrównuje i stabilizuje podłoże
  • Wylewka anhydrytowa dedykowana na ogrzewanie podłogowe

W przypadku zamówienia pakietu podłogowego gwarantujemy równą i stabilną powierzchnię posadzki.

Styrobeton ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i idealnie wyrównuje krzywizny chudziaka. Jego zastosowanie przyczynia się do obniżenia kosztów i zoptymalizowane działanie grzejnika podłogowego. Z uwagi na to, że wszystkie nierówności chudziaka zostaną wyrównane masą styrobetonową, nasza wylewka anhydrytowa będzie miała równą grubość. To pozwoli nam zmniejszyć koszta naszej wylewki anhydrytowej.

Wylewki anhydrytowe jest to produkt o właściwościach samorozlewnych i samopoziomujących. Ze względu na swoje właściwości przewodzenia ciepła idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Wylewki anhydrytowe WOLPLAN zaczynają oddawać ciepło już po 8 minutach od włączenia ogrzewania.

Rozgrzewanie Wylewki Anhydrytowej

Zobacz jak szybko rozgrzewa się wylewka anhydrytowa WOLPLAN. Ten filmik przedstawia badanie kamerą termowizyjną, gdzie badamy termoprzewodność wylewki anhydrytowej WOLPLAN CA