Wylewki Opole

Posadzki anhydrytowe i Lekki styrobeton - Opolskie

Posadzki anhydrytowe w Opolu

Cementowe posadzki wciąż dominują w kwestii podłóg. Wynika to przede wszystkim z braku wiedzy o innych alternatywnych opcjach. Jednak coraz więcej inwestorów decyduje się na nowoczesne rozwiązanie, jakim są posadzki anhydrytowe. Ich zalety znacznie przewyższają tradycyjne metody tworzenia podłóg. Dlatego zdecydowaliśmy się oprzeć na nich własną ofertę.

Wygodne posadzki anhydrytowe

Nasze posadzki cechują się przede wszystkim:

  • twardością
  • szybkością wykonania,
  • wytrzymałością na uszkodzenia,
  • lekkością, (niewielka grubość)
  • bezpieczeństwem pożarowym,
  • homogenicznością,
  • niską porowatością,
  • długą żywotnością.
  • brakiem zanieczyszczeń przemysłowych w anhydrycie

To wszystko przekłada się na ponadprzeciętny komfort użytkowania. Opole szczególnie ceni sobie budownictwo, które stawia na funkcjonalność i innowacyjne podejście do zagadnienia. Dlatego trzeba wspomnieć o tym, że wylewki anhydrytowe nie wymagają żadnego zbrojenia. Na dodatek nadają się do użytkowania już po 48 godzinach.

Coraz popularniejsze ogrzewanie podłogowe idealnie współgra z anhydrytem. To efekt naturalnych właściwości materiału. Wylewki z anhydrytu wyróżniają się podwyższoną przenikalnością cieplną, co przekłada się bezpośrednio na znacznie lepsze ogrzewanie pomieszczeń.

Wylewki anhydrytowe CA i GENEO

Na naszą ofertę składają się dwa rodzaje wylewek. Doskonale wiemy, że województwo opolskie chce mieć dostęp do jak najszerszego asortymentu, dlatego staramy się dostosować do tego wymogu. Polecamy więc posadzki anhydrytowe CA oraz GENEO.

Pierwsze z nich mają szorstką powierzchnię, którą uzyskuje się poprzez obróbkę papierem ściernym. Posiadają też właściwości samopoziomujące, co znacznie ułatwia powstawanie równego podłoża. Wylewka CA nadaje się przede wszystkim do paneli i płytek podłogowych, wielowarstwowych desek, parkietów, a nawet żywic.

GENEO bazuje na naturalnym surowcu. Wylewki anhydrytowe nie potrzebują szlifowania, tym samym gładka powierzchnia tworzy się niemal samoistnie. Można bez problemu przykleić do nich deski, parkiet, płytki, panele winylowe oraz wykładzinę dywanową. Najciekawszym wyróżnikiem wylewki GENEO jest jednak szybkie schnięcie, bo po zaledwie 8 godzinach można już po niej chodzić.

Oprócz tego istnieje jeszcze przemysłowo wytwarzany anhydryt, który ma dobre właściwości fizykochemiczne. Wszystkie materiały spełniają standardy określone w normie PN-EN13813.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.

Cena profesjonalnych wylewek

Ostateczny koszt wylewki uzależniony jest od docelowej grubości posadzki, planowanego ogrzewania podłogowego, powierzchni w m², a także kilku innych czynników. Bierzemy je pod uwagę przy opracowywaniu kosztorysu. Opole i okolice mogą więc liczyć na uczciwą, transparentną, a także korzystną wycenę. Poza tym gwarantujemy najwyższą jakość wykonania za niewielkie pieniądze – to możliwe dzięki stosowanej przez nas technologii oraz doświadczeniu.

O cenie, realizacji i szczegółach współpracy opowiemy więcej podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przy okazji doradzimy inwestycję, która będzie najkorzystniejsza z punktu widzenia naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zadawania nam pytań.