Naturalne i ekologiczne posadzki Lubuskie

Posadzki anhydrytowe i styrobeton Zielona Góra

Posadzki i wylewki anhydrytowe Zielona Góra

Posadzki i wylewki anhydrytowe Zielona Góra

Odpowiadając na potrzeby inwestorów poszukujących alternatywy dla tradycyjnych betonowych posadzek, proponujemy nowoczesne, estetyczne i łatwe w utrzymaniu wylewki anhydrytowe. To nowoczesne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zalety takiej podłogi w wielu aspektach przewyższają klasyczną, betonową posadzkę. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem wylewek anhydrytowych na terenie Zielonej Góry i okolic, czyniąc z nich jeden z filarów swojej oferty.

Co wyróżnia posadzki anhydrytowe?

Nowoczesna i łatwa w montażu – właśnie taka jest posadzka anhydrytowa. Tego rodzaju rozwiązanie doskonale współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, ze względu na wysoki współczynnik przenikania ciepłego powietrza. Dzięki temu podłogówka w domu może pracować z maksymalną wydajnością, a warstwa podsadzki w żaden sposób nie zatrzymuje ciepła, które może swobodnie rozejść się po całym domu.
Jednocześnie wylewki anhydrytowe stanowią rozwiązanie polecane z uwagi na swój łatwy montaż. Nie wymagają one żadnego zbrojenia i są gotowe do pełnej eksploatacji już po 48 godzinach od położenia. W dodatku są to posadzki samopoziomujące, co w znacznym stopniu ułatwia proces ich aplikacji i podnosi komfort ich użytkowania.
Najważniejsze zalety wyboru posadzek z anhydrytu:
– ponadprzeciętna trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne,
– twardość powierzchni,
– wysoka przenikalność cieplna,
– nowoczesna estetyka, dzięki której podłoga prezentuje się efektownie,
– niska porowatość posadzki,
– doskonała żywotność i homogeniczność,
– niewielka grubość,
– materiał wolny od zanieczyszczeń przemysłowych,
– bezpieczeństwo pożarowe.

Posadzki GENEO oraz CA – lubuskie

Kierując swoją ofertę do jak największego grona mieszkańców Zielonej Góry i okolic, oferujemy dwa rodzaje posadzek: CA i GENEO. Każda z nich ma swoje określone właściwości – posadzki anhydrytowe CA charakteryzują się szorstką strukturą, będącą efektem obróbki papierem ściernym. Współpracują one z wieloma systemami wykończenia podłóg, m.in., panelami podłogowymi oraz płytkami ceramicznymi. Wylewka ma właściwości samopoziomujące, co w jeszcze większym stopniu ułatwia jej montaż.
Z kolei wylewka anhydrytowa GENEO nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki, stąd jej naturalna, gładka powierzchnia. Może ona zostać pokryta zarówno naturalną deską, parkietem, płytkami, panelami, jak i wykładziną dywanową. Niewątpliwą zaletą wyboru tego rodzaju posadzek jest krótki czas schnięcia – można po nich chodzić już po 8 godzinach.

Wylewka styropianowa – Zielona Góra

Poza wspominanymi dwoma technologiami wykonywania posadzek z anhydrytu oferta naszej firmy obejmuje również podłogi styrobetonowe, będące idealnym rozwiązaniem dla stropów współpracujących z ogrzewaniem podłogowym. Styrobeton jest lekki i można stosować go zarówno na stropach drewnianych, jak i murowanych. Jednocześnie masa styropianowa nie wymaga dodatkowego docieplania posadzki.

Ile kosztują posadzki z anhydrytu w Zielonej Górze?

Ostateczna cena wylewek anhydrytowych oraz posadzek styrobetonowych zależy od ich metrażu, docelowej grubości, parametrów projektowanego systemu ogrzewania oraz innych czynników. Inwestorzy, decydujący się na wybór naszej oferty na terenie Zielonej Góry i województwa lubuskiego, mogą liczyć na fachowe doradztwo i kompleksową wycenę usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat podłóg anhydrytowych!  lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

  Styrobeton

  Podkład i termoizolacja

  Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

  naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

  Wylewki anhydrytowe

  Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

  Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.