Wylewki i posadzki anhydrytowe Poznań

naturalny anhydryt i ekologiczny styrobeton

Posadzki anhydrytowe i styrobeton Poznań

Alternatywne rozwiązania w dziedzinie tworzenia podłóg cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wynika to z faktu, że posadzki anhydrytowe rozwiązują wiele problemów, które występują przy korzystaniu z tradycyjnego cementu. Zachęcamy do poznania wszystkich zalet tego nowoczesnego materiału.

Które posadzki anhydrytowe są lepsze?

Istnieją aż 3 rodzaje anhydrytu, z których dwa znajdują się w naszej ofercie. Przemysłowa wersja materiału powstaje przy użyciu metody mokro-wapniakowej. Nasza firma oferuje poniższe warianty:

  1. Wylewki anhydrytowe CA. Wymagają szlifowania papierem ściernym ze względu na dość szorstką powierzchnię. Wystarczy kilkadziesiąt minut, aby ociepliła podłogę do wymaganego poziomu.
  2. Posadzki anhydrytowe GENEO. To wersja całkowicie naturalna. Wyróżniają się gładką powierzchnią, więc nie trzeba ich szlifować. Po 8 godzinach od zastosowania można zacząć z nich korzystać, co wygodne się podczas prac wykończeniowych.

Obie wylewki samopoziomujące oraz samorozlewne występują w klasie wytrzymałości C20-C35 i F4-F7, a ich produkcja jest zgodna z obowiązującą normą PN-EN13813. Którą więc wybrać? To zależy od założeń projektowych oraz osobistych preferencji. Poznań może być szczególnie zainteresowany naturalną wersją anhydrytu – GENEO – ze względu na bardzo dobre przewodzenie ciepła. W ten sposób maksymalizowane są korzyści z coraz powszechniejszego ogrzewania podłogowego. Nadają się do paneli podłogowych i winylowych, a także żywic czy wykładzin dywanowych. Z kolei wylewki anhydrytowe CA sprawdzą się lepiej w przypadku płytek, parkietów oraz desek wielowarstwowych. Trzeba zaznaczyć, że cechują się równie dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi.

Jakie zalety mają nasze wylewki anhydrytowe?

Zastosowanie materiału jest jasne, ale jakie daje on korzyści? Wielkopolska powinna docenić przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo użytkowania,
  • ponadprzeciętną żywotność,
  • łatwość tworzenia wylewki,
  • lekkość,
  • elastyczność,
  • odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Dzięki tym zaletom anhydryt pozostaje bezkonkurencyjny na rynku budowlanym.

lekki ekologiczne wylewki styrobetonowe wolplan

Styrobeton

Podkład i termoizolacja

Styrobeton jest to innowacyjny produkt o właściwościach termoizolacyjnych, który jest stosowany do wyrównywania stropów na, których można układać instalację ogrzewania podłogowego bez konieczności rozkładania styropianu. Idealnie nadaje się do renowacji drewnianych stropów i nie tylko.

naturalne posadzki anhydrytowe lekkie wylewki styrobetonowe wolplan

Wylewki anhydrytowe

Przyjazne dla otoczenia - zdobywca EMI-CODE

Nasze nisko emisyjne wylewki anhydrytowe jako jedyne w Polsce zostały wyróżnione znakiem EMI-CODE Plus. Jednak nie jest to jedyna zaleta, gdyż charakteryzują się wysoką wytrzymałością, oraz posiadają doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.

Korzystna wycena wylewki

Indywidualne podejście stanowi jeden z wyróżników naszej firmy. Stosujemy je również przy obliczaniu kosztów współpracy. Ostateczna cena wylewek zależy od wielu czynników, takich jak powierzchnia pomieszczenia, grubość posadzki czy konieczność montażu ogrzewania podłogowego. Na tej podstawie szacujemy realny koszt całego przedsięwzięcia. Poznań jest jednym z miast, w których indywidualna wycena spotyka się z dużym uznaniem. Staramy się spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

Oprócz uczciwego kosztorysu gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów z grupy zdrowego budownictwa, które są w stanie przetrwać dziesiątki lat bez żadnego uszczerbku. To wszystko dostępne jest w atrakcyjnie niskiej cenie.

Zainteresowanych terminem realizacji oraz innymi kwestiami związanymi z naszymi wylewkami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Służymy też fachowym doradztwem technicznym.